Poleasingowe.pl Autotesto.pl

Zanim kupisz, sprawdź dokładnie stan techniczny swojego pojazdu!

Dlaczego warto?
  • Sprawdzisz stan techniczny pojazdu, zgodnie z regulaminem poleasingowe.pl
  • Otrzymasz szczegółową opinię niezależnego eksperta na temat stanu technicznego samochodu
  • Wyczerpujący raport uzyskasz w 24 godziny!
  • Obszar działania Autotesto obejmuje wszystkie parkingi i place poleasingowe.pl
  • Otrzymasz pełną dokumentację fotograficzną pojazdu (minimum 70 zdjęć)
  • Rygorystyczne procedury kontroli stanu technicznego samochodów
  • 250 specjalistów z całej Polski
  • Specjalistyczne zaplecze techniczne
Jak wygląda proces sprawdzenia stanu technicznego pojazdu?
To proste!
1 krok
Zlecenie sprawdzenia pojazdu

Zamówienie możesz zlecić poprzez odpowiedni formularz dostępny tutaj . Wystarczy, że wskażesz nam aukcję z pojazdem, który firma autotesto ma rzetelnie sprawdzić pod względem stanu technicznego.
2 krok
Diagnozowanie wskazanego pojazdu

Jeden z naszych 250 specjalistów udaje się do wskazanego punktu poleasingowe.pl. Na miejscu dokonuje dokładnych oględzin stanu technicznego pojazdu oraz wykonuje rozległą dokumentację fotograficzną (minimum 70 zdjęć)
3 krok
Przekazanie dokładnego raportu

Przygotowany przez specjalistę raport otrzymujesz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Całość odbywa się w nie więcej niż 24 h!
PAKIET POLEASINGOWE
200 punktów kontrolnych podczas testów samochodu
W ramach oględzin skontaktujemy się ze sprzedającym. Przeprowadzimy rozmowę na temat samochodu. Po pozytywnym przebiegu rozmowy umówimy się na pierwszy dostępny termin wyślemy na miejsce naszego Eksperta.
Inspekcja samochodu wykaże czy auto było powtórnie malowane oraz czy któryś z elementów nadwozia był naprawiany przy użyciu szpachli Otrzymasz informację, czy poszczególne elementy nadwozia są prawidłowo spasowane, a szczeliny pomiędzy nimi są jednakowej wielkości. Wszystkie pomiary zostaną opisane przez naszego eksperta w komentarzu podsumowującym sprawdzenie karoserii. Otrzymasz informację czy oświetlenie jest w pełni sprawne i spełnia normy. Oględziny samochodu przed kupnem, to przede wszystkim ocena bezpieczeństwa samochodu. Opona jest jednym z ważniejszych elementów pojazdu. Jest przecież jedynym elementem łączącym pojazd z nawierzchnią, a jej styk nie jest większy od kartki rozmiaru A5. Sprawdzimy dla Ciebie jej stan. Czy nie jest zniszczona, czy nadaje się na dany sezon, czy ma odpowiedni przebieg oraz czy jej wiek nie wyklucza jej z dalszego użytku
Nasza procedura szczegółowo określa jakie zdjęcia auta mają zostać wykonane. Wszystkie powyższe punkty, które sprawdzimy, dodatkowo sfotografujemy. Nasz Ekspert uwieczni na zdjęciach wszystkie elementy, które należy sprawdzić. Obszerna fotorelacja z oględzin pozwoli Ci na wnikliwe obejrzenie i sprawdzenie samochodu bez wychodzenia z domu.
Wszystkie funkcje zostaną dokładnie sprawdzone podczas inspekcji samochodu. Każdy włącznik zostanie kilkakrotnie włączony celem zweryfikowania jego poprawnego działania. Każda funkcja znajdująca się w aucie zostanie sprawdzona, a jej stan odnotowany w raporcie. Wszystkie spostrzeżenia Eksperta, zarówno te pozytywne jak i negatywne zostaną zawarte w komentarzu.
Ekspert sprawdzi stan płynów eksploatacyjnych. Odnotuje ich wymianę na podstawie zawieszek lub informacji uzyskanej od sprzedającego. Oceni organoleptycznie kolor, zapach, konsystencję oleju i płynu chłodniczego. Oceni stan elementów konstrukcyjnych. Wszystkie spostrzeżenia na temat stanu komory silnika oraz niepokojących dźwięków (jeżeli takie usłyszy) zostaną skrupulatnie zanotowane.
399 zł