SHOW FILTERS

PEUGEOT 301 12-17 301 1.2 VTi/Pure Tech Active

Przebieg:
98845
Rok produkcji:
2013
Nr rej.:
CT8349J
Paliwo:
Benzyna
Skrzynia biegów:
Manualna
Kolor:
Brązowy
Pojemność:
1 199 cm3
Current price 14 900 PLN
Number of bids
4
Auction type:
auction
GO TO AUCTIONS
2 days (2022-12-04)

MAN TGL CONTAINER

Production year:
2021
Registration No.:
WZ756CW
Type:
CONTAINER
Engine power:
250 KM
Fuel:
Diesel
Mileage:
73354 km
Color:
White
AUCTION WITH COMMISSION
Komorniki k/Wrocławia, Ul Lipowa 2
Current price 264 713 PLN
Auction type:
Buy Now
GO TO AUCTIONS
8 hours (2022-12-02)

MAN TGS TIPPER

Production year:
2012
Registration No.:
WSZ3P30
Type:
TIPPER
Engine power:
441 KM
Fuel:
Diesel
Mileage:
574002 km
Color:
orange
NEW PRICE AUCTION WITH COMMISSION
26-505 Orońsko, Osiedlowa 26
Current price 223 000 PLN
Number of bids
0
Auction type:
auction
Previous price:
225 000 PLN
GO TO AUCTIONS
4 days (2022-12-06)

ANNOUNCEMENTS FROM OTHER WEBSITES

MAN TGX E6 18.0t BLS(XLX)

Mileage:
796945 km
Registration No.:
WGM58981
Production year:
2015
Fuel:
Diesel
NEW PRICE AUCTION WITH COMMISSION
05-600 Grójec,
Current price 59 358 PLN
Number of bids
0
Auction type:
auction
Previous price:
61 831 PLN
GO TO AUCTIONS
3 days (2022-12-05)

MAN TGX 26.0t LLS-U(XXL)

Mileage:
570923 km
Registration No.:
DSW95184
Production year:
2013
Fuel:
Diesel
NEW PRICE AUCTION WITH COMMISSION
05-600 Grójec,
Current price 110 499 PLN
Number of bids
0
Auction type:
auction
Previous price:
115 104 PLN

SAMOCHODY CIĘŻAROWE POLEASINGOWE

Ciężarowe samochody poleasingowe to szczególnie opłacalne rozwiązanie. Na rynku dostępna jest szeroka oferta pojazdów poleasingowych tego rodzaju. Oprócz dużego wyboru na podkreślenie zasługuje niska cena i świetny stan techniczny. Koniecznie dowiedz się więcej!

Dlaczego poleasingowe samochody ciężarowe to dobry wybór?

Jak wynika z badań Związku Polskiego Leasingu samochody ciężarowe stanowiły w 2019 roku aż 23,9 % wpośród wszystkich dóbr leasingowanych. Nic więc dziwnego, że samochody ciężarowe poleasingowe są istotną częścią naszej oferty. Jeśli chodzi o ciągnik siodłowy w niskiej cenie poleasingowe.pl to zdecydowanie dobre miejsce! Wśród aukcji znaleźć można samochody ciężarowe poleasingowe marek Mercedes Benz, Scania, Renault, Volvo i wiele więcej. Nie jest to jednak jedyna zaleta tego rozwiązania!

Ciężarowe samochody poleasingowe to połączenie jakości i niskiej ceny. Skąd ta pewność? Ponieważ leasingowane samochody muszą być użytkowane zgodnie z warunkami ustalonymi w umowie. W efekcie leasingobiorca musi poddawać samochód regularnemu serwisowaniu. Najczęściej firmy serwisujące również są odgórnie wskazane. Dokonując wyboru możemy zapoznać się ze szczegółowymi parametrami. Tym, co najbardziej interesuje kupujących jest pełna historia serwisowania, przebieg, pojemność i moc silnika. Oprócz tego na aukcjach poleasingowe.pl można znaleźć podstawowe informacje, dotyczące daty produkcji czy daty ostatniego badania technicznego.

Samochód ciężarowy poleasingowy, czyli optymalne rozwiązanie

Wielu kupujących waha się pomiędzy opcją zakupu samochodu nowego i używanego, zapominając o autach poleasingowych. Zachęcamy, by zapoznać się z porównaniem zalet i wad wszystkich tych rozwiązań.

Przede wszystkim, warto podkreślić stan sprzedawanych samochodów poleasingowych. Na naszej witrynie dostępne są poleasingowe auta ciężarowe o wieku na granicy 2 - 3 lat! Dzięki temu możliwy jest zakup auta w stanie zbliżonym do nowości. A może warto kupić zupełnie nowy samochód ciężarowy? Niekoniecznie! Nowy samochód zaraz po zakupie traci bardzo wiele na wartości. Dlatego zdaniem wielu taki wybór to źle ulokowane pieniądze i nietrafiona inwestycja w przyszłość. Dotyczy to zwłaszcza przedsiębiorców, którzy muszą zadbać o finansową przyszłość swojej działalności.

A jak wygląda kwestia zakupu samochodów ciężarowych z tak zwanej drugiej ręki? Samochód ciężarowy należy wybierać z myślą o szczególnej odpowiedzialności i bezpieczeństwie przewoźnika. Dlatego zakup pojazdu używanego wiąże się z dużym ryzykiem. Kupując auto od poprzedniego właściciela lub w komisie należy liczyć się z brakami w dokumentacji. Przekazywane informacje często nie są potwierdzane odpowiednimi dokumentami, takimi jak historia serwisowania i awarii pojazdu. Tymczasem zakup samochodu ciężarowego poleasingowego poprzedzony jest analizą szczegółów.

Kupując pojazd używany z drugiej ręki można spotkać się także z zupełnie nieadekwatną wyceną. W przypadku aukcji pojazdów poleasingowych dostępna jest wycena lub opis rzeczoznawcy w formie udokumentowanej. Można mieć więc pewność, że wydatek nie przewyższy rzeczywistej wartości samochodu. Co więcej płatność może być zrealizowana na różne sposoby, jak zapłata gotówką, płatności ratalne lub leasing. Ponadto, zakup od sprawdzonego sprzedawcy, za pośrednictwem aukcji, jest przede wszystkim uczciwy i potwierdzony. Kupujący nie muszą obawiać się oszustwa lub dodatkowych wydatków, związanych z zakupem niesprawnego samochodu.

Wszystko to sprawia, że poleasingowe samochody ciężarowe są bardzo opłacalną opcją. Co więcej, wyboru pojazdu można dokonać bez opuszczania domu czy siedziby firmy. W każdej ofercie określono lokalizację pojazdu, co dodatkowo ułatwia podjęcie akuratnego wyboru. Możliwe jest także wyliczenie kosztów transportu samochodu w dogodne miejsce. Pamiętaliśmy o wszystkim! Przekonaj się, dlaczego samochód ciężarowy poleasingowy to odpowiedź na potrzeby Twojej działalności i zapoznaj się z aukcjami dostępnymi na witrynie poleasingowe.pl.