zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Dane podstawowe

Marka
JMSHR Beauty Co.Ltd
Model
Indiba-I ER45
Nr seryjny
20210307-44
Rok produkcji
2021
Numer aukcji
440/PL/AU/2026
Typ
APARAT DO ELEKTROTERAPII
Rodzaj urządzenia
Urządzenia do zabiegów estetycznych
Forma sprzedaży
faktura VAT

Informacje na temat aukcji:

PAMIĘTAJ

Rzeczoznawcy są też ludźmi i mogą popełniać błędy, dlatego zamieszczane informacje o sprzedawanych przedmiotach są poglądowe i nie są wyznacznikiem stanu technicznego. Przed przystąpieniem do licytacji musisz na własny koszt zapoznać się z aktualnym stanem technicznym tego przedmiotu. Po zakończeniu aukcji może być już za późno, ponieważ przystąpując do niej (składając ofertę zakupu), oświadczasz, że zaakceptowałeś/aś stan techniczny licytowanego przedmiotu nawet, gdy różni się od danych zawartych w wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę.

UWAGA!!!

Jeśli wylicytujesz ten przedmiot, a formą płatności będzie finansowanie zewnętrzne to pozytywną decyzję leasingową/kredytową nalezy dostarczyć w terminie do 7 dni od daty udzielenia przybicia w innym przypadku sprzedawca zastrzega możliwość anulowania oferty

Jeśli interesuje Cię Leasing na ten przedmiot w PEKAO LEASING zadzwoń pod nr tel. 22 54 82 100

Finansujący zakup tego przedmiotu za pośrednictwem PEKAO Leasing Sp. z o.o. są zwolnieni z obowiązku wniesienia opłaty w wysokości 1000 zł netto.

Wylicytowanie nie jest równoznaczne z zakupem pojazdu, ostatecznego przybicia oferty udzieli właściciel przedmiotu po zakończeniu licytacji

Na sprzedaż oferujemy używaną maszynę poleasingową, pozyskaną z windykacji leasingu. Urządzenie typu Indiba-I ER45 jest przeznaczone do elektroterapii, wykorzystującej różne rodzaje prądów leczniczych w celu łagodzenia bólu, zmniejszania stanów zapalnych oraz wspomagania regeneracji tkanek. Maszyna pochodzi z 2021 roku i posiada oznaczenie CE. Sprzęt nosi ślady użytkowania i po podłączeniu do zasilania uruchamia się. Pełna weryfikacja wymaga przeszkolonego personelu. Brak oryginału deklaracji zgodności WE/CE oraz dokumentacji technicznej.

Przykładowe zastosowanie: urządzenie dedykowane do gabinetów fizjoterapeutycznych, klinik rehabilitacji, placówek medycznych oraz ośrodków leczenia bólu i stanów zapalnych.

Rok produkcji: 2021
Przebieg / motogodziny: brak danych
Typ / model: Indiba-I ER45
Wymiary / masa: masa 13 kg
Dodatkowe informacje: moc 300 W, oznaczenie CE, brak dokumentacji i oryginału deklaracji WE/CE, wymaga przeglądu przed użytkowaniem

Wystawiamy fakturę VAT 23%. Do ogłoszenia dołączona jest opinia biegłego rzeczoznawcy, dostępna do bezpłatnego pobrania.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu
📧 maszyny@poleasingowe.pl | ☎ (71) 715 60 17

WYPOSAŻENIE:

PLIKI DO POBRANIA:

OPIS RZECZOZNAWCY

POBIERZ

WŁAŚCICIEL :

PEKAO LEASING SP Z O. O.
PEKAO LEASING SP Z O. O.

Lokalizacja:

OSTROWIEC 1A,
OSTROWIEC 1A,
CHYNÓW

FORMULARZ KONTAKTOWY

Aparat do elektroterapii – JMSHR BEAUTY INDIBA-I ER45 – 2021 – 300 W – elektroterapia

Aktualna cena
1000.00
PLN
netto
pln
brutto
Koniec aukcji za:
dni   godz.   min.   sek.
Aukcja nr 440/PL/AU/2026 zakończyła się 2026-02-06 12:00:00
Aby licytować musisz być zalogowany
Zaloguj się
Nie masz konta? Zapraszamy do rejestracji
Zarejestruj się

Lista ostatnich 10 najwyższych ofert

Login/data
Kwota oferty
Nie pokazuj więcej
Finansowanie przemdiotów poleasingowych - poleasingowe.pl Leasing? Kredyt?
Sprawdź opcje finansowania tego przedmiotu Więcej