GK-420-2.2-200
Nr seryjny
Rok produkcji
2024
Numer aukcji
245/SI/AU/2026
Typ
KOMPRESOR TŁOKOWY
Forma sprzedaży
faktura VAT
Informacje na temat aukcji:
PAMIĘTAJ
WAŻNE:
Finalnym sprzedawcą przedmiotu aukcji jest poleasingowe.pl Sp. z o.o.
Na sprzedaż oferujemy używaną maszynę poleasingową. Kompresor tłokowy Walter GK-420-2.2-200 jest wyposażony w zbiornik o pojemności 200 litrów oraz silnik o mocy 2,2 kW. Urządzenie nie było uruchamiane i testowane pod kątem funkcjonalnym ze względu na wymóg zasilania 380 V. Wizualnie znajduje się w stanie dobrym, posiada typowe ślady użytkowania takie jak zabrudzenia i zarysowania.
Przykładowe zastosowanie: branża przemysłowa, warsztaty mechaniczne, linie produkcyjne, serwisy techniczne, naprawy maszyn oraz procesy wymagające sprężonego powietrza o ciśnieniu do 10 bar.
Rok produkcji: 2024
Przebieg / motogodziny: brak informacji
Typ / model: Kompresor tłokowy Walter GK-420-2.2-200
Wymiary / masa: brak danych
Dodatkowe informacje: zasilanie 380 V, wydajność efektywna około 340 l/min, ciśnienie maksymalne 10 bar, pojemność zbiornika 200 l
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu
📧 maszyny@poleasingowe.pl | ☎ (71) 715 60 17
WYPOSAŻENIE:
PLIKI DO POBRANIA:
OPINIA RZECZOZNAWCY
POBIERZ
WŁAŚCICIEL :
Siemens Finance Sp. z o.o.
Siemens Finance Sp. z o.o.
Lokalizacja:
05-600 Worów,
Worów 50B
FORMULARZ KONTAKTOWY
Kompresor tłokowy – WALTER GK-420-2.2-200 – 2024 – 340 l min – 10 bar