zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Dane podstawowe

Nr rejestracyjny
W1KAH0EB0PF124936
Rok produkcji
1
Numer aukcji
8/HOL/AU/2026
Ilość drzwi
5
Typ
KOMBI
Data pierwszej rejestracji
2023-08-18
Skrzynia biegów
Automatyczna
Moc silnika
200 KM
Ilość kluczyków
2
Paliwo
Hybryda/Diesel
VIN
W1KAH0EB0PF124936
Przebieg
117879 km
Kolor
czarny
Pojemność silnika
1993 ccm
Forma sprzedaży
faktura VAT

Informacje na temat aukcji:

PAMIĘTAJ!

Rzeczoznawcy są też ludźmi i mogą popełniać błędy, dlatego zamieszczane informacje o sprzedawanych przedmiotach są poglądowe i nie są wyznacznikiem stanu technicznego. Przed przystąpieniem do licytacji musisz na własny koszt zapoznać się z aktualnym stanem technicznym tego przedmiotu. Po zakończeniu aukcji może być już za późno, ponieważ przystępując do niej (składając ofertę zakupu), oświadczasz, że zaakceptowałeś/aś stan techniczny licytowanego przedmiotu nawet, gdy różni się od danych zawartych w wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę.

UWAGA!!!

Sprzedawcą samochodów zlokalizowanych na Niemiec jest niemiecka spółka. Faktura będzie wystawiona bez naliczonego podatku w kwocie netto. 

Z uwagi na powyższe, płatność za wylicytowany pojazd będzie do uiszczenia w EURO po średnim kursie NBP (Narodowego Banku Polskiego) z dnia udzielenia przybicia.

Zawarcie polisy OC/Casco leży po stronie kupującego. (Wszelkie potrzebne dokumenty zostaną mu udostępnione)!

Formalności związane z dokumentami potrzebnymi do odbioru/ transportu pojazdu na teren Polski są po stronie sprzedającego. 

W przypadku, gdy nabywcą będzie podmiot polski, po stronie nabywcy powstanie obowiązek zapłacenia podatku akcyzowego. Obowiązujące aktualnie stawki podatku dla samochodów osobowych wynoszą 3,1% wartości samochodu (silniki o pojemności do 2000 cm3) i 18,6% wartości samochodu (silniki o pojemności powyżej 2000 cm3).

AUKCJA WYŁĄCZNIE DLA PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH POSIADAJĄCYCH EUROPEJSKI NIP.

W celu dokonania oględzin pojazdu lub jego odbioru potrzebna będzie awizacja!

Komunikacja między nabywcą a sprzedającym będzie wspomagana przez firmę Poleasingowe.pl Sp.Zoo. Wszelkie zapytania prosimy kierować pod adres info@poleasignowe.pl. 

Zawarcie polisy OC leży po stronie kupującego (wszelkie potrzebne do tego dokumenty zostaną udostępnione na prośbę).

Formalności związane z dokumentami niezbędnymi do odbioru/transportu pojazdu na teren Polski są po stronie sprzedającego.

WAŻNE!!!

Wylicytowanie nie jest równoznaczne z zakupem pojazdu, ostatecznego przybicia oferty udzieli właściciel przedmiotu po zakończeniu licytacji!

Brak możliwości oględzin.

WYPOSAŻENIE:

PLIKI DO POBRANIA:

OPINIA RZECZOZNAWCY

POBIERZ

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE DO OPINII RZECZOZNAWCY

POBIERZ

Pobierz DARMOWY raport

POBIERZ

HISTORIA POJAZDU:

1
Sprawdź historię pojazdu
Sprawdź historię pojazdu
2
Na stronie historiapojazdu.gov.pl wpisz dane:
Nr rej:
W1KAH0EB0PF124936 kopiuj
Nr VIN:
W1KAH0EB0PF124936 kopiuj
Data pierwszej rejestracji:
18.08.2023 kopiuj

WŁAŚCICIEL :

Holman Leasing GMBH
Holman Leasing GMBH

Lokalizacja:

53545 Linz am Rhein,
Im Bondorf

FORMULARZ KONTAKTOWY

MERCEDES BENZ C 220 D KOMBI

Aktualna cena
77900.00
PLN
netto
pln
brutto
Koniec aukcji za:
dni   godz.   min.   sek.
Aukcja nr 8/HOL/AU/2026 zakończyła się 2026-02-27 12:00:00
Aby licytować musisz być zalogowany
Zaloguj się
Nie masz konta? Zapraszamy do rejestracji
Zarejestruj się

Lista ostatnich 10 najwyższych ofert

Login/data
Kwota oferty
Nie pokazuj więcej
Finansowanie przemdiotów poleasingowych - poleasingowe.pl Leasing? Kredyt?
Sprawdź opcje finansowania tego przedmiotu Więcej