Dane podstawowe
Informacje na temat aukcji:
PAMIĘTAJ
Rzeczoznawcy są też ludźmi i mogą popełniać błędy, dlatego zamieszczane informacje o sprzedawanych przedmiotach są poglądowe i nie są wyznacznikiem stanu technicznego. Przed przystąpieniem do licytacji musisz na własny koszt zapoznać się z aktualnym stanem technicznym tego przedmiotu. Po zakończeniu aukcji może być już za późno, ponieważ przystąpując do niej (składając ofertę zakupu), oświadczasz, że zaakceptowałeś/aś stan techniczny licytowanego przedmiotu nawet, gdy różni się od danych zawartych w wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę.
WAŻNE:
Po wylicytowaniu przedmotu, konieczne będzie dostarczenie wypełnionych i podpisanych skanów poniższych dokumentów.
UWAGA!!!
Jeśli wylicytujesz ten przedmiot, a formą płatności będzie finansowanie zewnętrzne to pozytywną decyzję leasingową/kredytową nalezy dostarczyć w terminie do 7 dni od daty udzielenia przybicia w innym przypadku sprzedawca zastrzega możliwość anulowania oferty
Jeśli interesuje Cię Leasing na ten przedmiot w PEKAO LEASING zadzwoń pod nr tel. 22 54 82 100
Finansujący zakup tego przedmiotu za pośrednictwem PEKAO Leasing Sp. z o.o. są zwolnieni z obowiązku wniesienia opłaty w wysokości 1000 zł netto.
Wylicytowanie nie jest równoznaczne z zakupem pojazdu, ostatecznego przybicia oferty udzieli właściciel przedmiotu po zakończeniu licytacji
Przykładowe zastosowanie: branża budowlana, roboty ziemne, wykopy pod instalacje infrastrukturalne, prace fundamentowe, porządkowe, roboty budowlane na otwartych placach i wewnątrz obiektów.
Rok produkcji: 2020
Przebieg / motogodziny: brak danych
Typ / model: 19C-1 E
Wymiary / masa: masa własna 1885 kg
Dodatkowe informacje: napęd elektryczny 44,4 V, wyposażenie: ładowarka, młot hydrauliczny HM012T, światła LED, łyżki o szerokościach 300 mm, 600 mm i 1000 mm, szybkozłącze mechaniczne, zestaw do podnoszenia ładunków.
Wystawiamy fakturę VAT 23%. Do ogłoszenia dołączona jest opinia biegłego rzeczoznawcy, dostępna do bezpłatnego pobrania.
WYPOSAŻENIE:
finansowanie
gwarancję
samochodu
w rozliczeniu
transport
swoją flotę
PLIKI DO POBRANIA:
Lokalizacja:
Metalowa 10