Poleasingowe

Aukcje promowane

Samochód w leasing

kieruj się korzyścią

Zobacz więcej

71 715 60 17

infolinia

Aktualności

Volkswagen Arteon, nowy model popularnej niemieckiej marki

Volkswagen Arteon ma zastąpić model Passat CC. Auto zostało zaprezentowane po raz pierwszy na targach motoryzacyjnych w Genewie 7 marca 2017 roku.

więcej

Sprawdź, ile wydajesz na samochód. Pomoże Ci aplikacja Fuelio!

Wydatki związane z utrzymaniem samochodu to dla wielu kierowców bardzo ważna pozycja w budżecie. Teraz można na bieżąco je kontrolować, a także wygodnie porównywać ceny paliwa na poszczególnych stancjach benzynowych. A to wszystko dzięki aplikacji Fuelio, która została opracowana przed kilku laty przez przedsiębiorcę z Opola Adriana Kajdę.

więcej

Akcyza na samochody. Nadchodzą zmiany!

Rozpoczęte zostały w sejmie prace nad projektem zmian w dotychczasowej ustawie akcyzowej. To dość istotna kwestia, ponieważ senacki projekt zakłada znaczne zmiany w sposobie naliczania podatku. Przede wszystkim zgodnie z projektem ma być on naliczany nie od wartości pojazdu.

więcej

Popularne aukcje

BMW 520 SEDAN

BMW 520 SEDAN
32 500 PLN dzień

Aukcje
poleasingowe

Okazyjny zakup sprawdzonych pojazdów i sprzętu nigdy nie był tak prosty

Jak bezpiecznie i korzystnie zakupić sprawdzone samochody, maszyny albo specjalistyczny sprzęt? Rozwiązaniem są aukcje poleasingowe. Na naszym portalu mogą Państwo wziąć udział w aukcjach przedsiębiorstw leasingowych, banków i innych podmiotów dysponujących flotami samochodowymi. Aukcja poleasingowa to możliwość zakupu sprawnego technicznie, markowego sprzętu o stosunkowo niewielkim zużyciu w bardzo korzystnej cenie. Ze swej strony chcielibyśmy podkreślić, że wzięcie udziału w naszych aukcjach jest bardzo proste. Zaraz po zarejestrowaniu się w naszym serwisie poleasingowe.pl mogą Państwo wziąć udział w licytacji. Każdy wystawiony na aukcji przedmiot jest opisany przez biegłego rzeczoznawcę. Gwarantujemy ceny odpowiadające stanowi technicznemu oferowanych przedmiotów.

Sprzęt powindykacyjny
i poleasingowy

Bezpieczny zakup

Nie od dziś wiadomo, że oferty na sprawny sprzęt powindykacyjny albo szeroko pojęty sprzęt poleasingowy (samochody, maszyny, narzędzia itd.) cieszą się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców. Łatwo można ten fakt wytłumaczyć - sprzęt poleasingowy i powindykacyjny oferowany jest stosunkowo tanio. Zakup używanych środków trwałych to sposób na oszczędności. Jeśli zdecydują się Państwo kupić sprzęt poleasingowy lub powindykacyjny za pośrednictwem naszego serwisu, gwarantujemy pełne bezpieczeństwo. Sam proces sprzedaży jest w pełni transparenty, każdy wystawiony na aukcje przedmiot jest opisany przez biegłego rzeczoznawcę. Nie ma zatem żadnych wątpliwości co do jego faktycznego stanu technicznego.

Licytacje na naszym
portalu

Co można kupić?

Licytacje zasobów poleasingowych stanowią możliwość zakupu sprawnego sprzętu, maszyn, narzędzi oraz pojazdów różnego typu w korzystnej cenie, co powoduje, że takimi ofertami interesuje się wiele podmiotów. Serwis poleasingowe.pl powstał, aby ułatwić Państwu bezpieczny zakup wszelkiego typu zasobów poleasingowych, powindykacyjnych oraz samochodów poflotowych. Na naszym portalu dostępne są oferty samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli, maszyn budowlanych, przyczep, naczep, maszyn rolniczych, sprzętu poligraficznego, medycznego itd. Licytacja może być prowadzona manualnie oraz z tzw. agentem. W pierwszym przypadku każde podbicie ceny wiąże się z koniecznością ręcznego wpisania ceny, w drugim tzw. agent przelicytowuje konkurencję aż do ustalonej przez Państwa ceny maksymalnej.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta