Dane podstawowe
Marka
GENIE
Model
GS-4047
Nr seryjny
GS47D-6726
Rok produkcji
2017
Numer aukcji
8/BOS/AU/2026
Rodzaj maszyny
Urządzenia Pomocnicze
Przebieg
542 mth
Typ
Podnośnik nożycowy elektryczny
Forma sprzedaży
faktura VAT
Informacje na temat aukcji:
PAMIĘTAJ
Rzeczoznawcy są też ludźmi i mogą popełniać błędy, dlatego zamieszczane informacje o sprzedawanych przedmiotach są poglądowe i nie są wyznacznikiem stanu technicznego. Przed przystąpieniem do licytacji musisz na własny koszt zapoznać się z aktualnym stanem technicznym tego przedmiotu. Po zakończeniu aukcji może być już za późno, ponieważ przystąpując do niej (składając ofertę zakupu), oświadczasz, że zaakceptowałeś/aś stan techniczny licytowanego przedmiotu nawet, gdy różni się od danych zawartych w wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę.
Wylicytowanie nie jest równoznaczne z zakupem pojazdu, ostatecznego przybicia oferty udzieli właściciel przedmiotu po zakończeniu licytacji
Na sprzedaż oferujemy używany podnośnik nożycowy poleasingowy GENIE GS-4047 o napędzie elektrycznym. Maszyna pochodzi z rynku poleasingowego, z przebiegiem 541,6 motogodzin. Urządzenie pozwala na bezpieczne podnoszenie pracowników i narzędzi na wysokość do 11,93 m platformy (13,93 m robocza). Maszyna posiada ślady użytkowania w postaci licznych zarysowań, otarć, odprysków lakieru, zabrudzeń oraz miejscowo korozji, a także ślady powtórnego lakierowania. Do oględzin przekazano jeden kluczyk, instrukcję obsługi oraz dokumentację z ważnym badaniem UDT do 12/2025. Przeprowadzono ograniczoną próbę ruchową i symulację działań bez obciążenia; podczas podnoszenia kosza pojawia się ostrzegawczy sygnał dźwiękowy oraz komunikat Overload Recovery. Istnieje możliwość wykrycia dodatkowych usterek podczas pracy pod obciążeniem. Maszyna charakteryzuje się niską emisją hałasu, brakiem spalin i kompletnym zasilaniem akumulatorowym 24 V DC. Polecana do prac wewnętrznych oraz na utwardzonych powierzchniach zewnętrznych.
Przykładowe zastosowanie: konserwacja i naprawa oświetlenia, systemów HVAC, instalacji przeciwpożarowych, malowanie sufitów i ścian, montaż konstrukcji stalowych, instalacji elektrycznych, wentylacyjnych i telekomunikacyjnych, obsługa magazynów przy inwentaryzacji i konserwacji.
Rok produkcji: 2017
Przebieg / motogodziny: 541,6 H
Typ / model: Podnośnik nożycowy elektryczny GENIE GS-4047
Wymiary / masa: Platforma 2,26 x 1,15 m, pomost wysuwany 0,91 m; transportowe 2,48 x 1,19 x 2,54 m; masa 3221 kg
Dodatkowe informacje: Udźwig platformy 350 kg, udźwig wysuwanego pomostu 113 kg, prędkość jazdy 3,2 km/h złożony, 0,8 km/h podniesiony, opony pełne niebrudzące, zasilanie 24 V DC 300 Ah (4x12 V 150 Ah), ważne badanie UDT do 12/2025
Wystawiamy fakturę VAT 23%. Do ogłoszenia dołączona jest opinia biegłego rzeczoznawcy, dostępna do bezpłatnego pobrania.
Rok produkcji: 2017
Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu
📧 maszyny@poleasingowe.pl | ☎ (71) 715 60 17
WYPOSAŻENIE:
Znajdź
finansowanie
finansowanie
Wykup
gwarancję
gwarancję
Ubezpieczenie
samochodu
samochodu
Zostaw auto
w rozliczeniu
w rozliczeniu
Zleć
transport
transport
Wykup
pakiet flotowy
pakiet flotowy
PLIKI DO POBRANIA:
Lokalizacja:
Miękinia,
Aukcyjna 1
Aukcyjna 1