Dane podstawowe
Informacje na temat aukcji:
PAMIĘTAJ
Rzeczoznawcy są też ludźmi i mogą popełniać błędy, dlatego zamieszczane informacje o sprzedawanych przedmiotach są poglądowe i nie są wyznacznikiem stanu technicznego. Przed przystąpieniem do licytacji musisz na własny koszt zapoznać się z aktualnym stanem technicznym tego przedmiotu. Po zakończeniu aukcji może być już za późno, ponieważ przystępując do niej (składając ofertę zakupu), oświadczasz, że zaakceptowałeś/aś stan techniczny licytowanego przedmiotu nawet, gdy różni się od danych zawartych w wycenie dokonanej przez rzeczoznawcę.
WAŻNE:
Finalnym sprzedawcą przedmiotu aukcji jest poleasingowe.pl Sp. z o.o.
Wylicytowanie nie jest równoznaczne z zakupem produktu, ostatecznego przybicia oferty udzieli właściciel przedmiotu po zakończeniu licytacji
Przykładowe zastosowanie: instalacje przeciwpożarowe w budynkach przemysłowych, halach magazynowych oraz obiektach o kubaturze do 428 m3 wymagających automatycznego gaszenia gazem obojętnym.
Rok produkcji: brak danych
Przebieg / motogodziny: brak danych
Typ / model: Sinorix CDT-V N2 300
Wymiary / masa: 11 zbiorników typu BOU80-CDT o pojemności 80 dm3 każdy, łączna masa środka gaśniczego 257,2 kg
Dodatkowe informacje: Zasilanie 24 VDC / 12W / 66Ω, ciśnienie robocze 300 bar, środek gaśniczy IG-100 Azot, kubatura strefy gaszeniowej 427,9 m3. Jeden zbiornik w naprawie.
Wystawiamy fakturę VAT 23%. Do ogłoszenia dołączona jest opinia biegłego rzeczoznawcy, dostępna do bezpłatnego pobrania.
WYPOSAŻENIE:
finansowanie
gwarancję
samochodu
w rozliczeniu
transport
swoją flotę
PLIKI DO POBRANIA:
OPINIA RZECZOZNAWCY
POBIERZLokalizacja:
Żupnicza 11