Poleasingowe

Samochód w Leasing?

Kieruj się korzyścią

W trosce o wygodę naszych klientów zdecydowaliśmy się zaproponować Państwu także wygodne formy finansowanie zawieranych za pośrednictwem naszego portalu transakcji. Nasza firma stale współpracuje z cenionymi instytucjami finansowymi, zatem, decydując się na skorzystanie z naszej oferty sprzedaży samochodów poleasingowych, mogą Państwo skorzystać także z oferty jednego z naszych partnerów.

Wszystkie przygotowywane oferty są renomowanych firm leasingowych i banków. To podmioty, którym warto zaufać, jeśli są Państwo zainteresowani korzystnym finansowaniem sprzętów i pojazdów poleasingowych. Decydując się na współpracę z jednym z naszych partnerów w zakresie finansowana pojazdów, maszyn i urządzeń, sprzętu medycznego, sprzętu poligraficznego itd., mogą Państwo liczyć na transparentne warunki, brak ukrytych kosztów, ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Formy finansowania, które warto rozważyć, to leasing oraz kredyt. W obu przypadkach można dobrać oferty o odpowiednich parametrach, które będą korzystne dla Państwa firmy. Oczywiście zarówno leasing, jak i kredyt pozwalają na optymalizację zobowiązań podatkowych firmy.

Korzystając z naszej oferty finansowania, mogą Państwo liczyć na wymierne korzyści. Przede wszystkim możliwe jest atrakcyjne finansowanie pojazdów, nawet do 100% ich wartości. Dla wielu firm to ogromne udogodnienie. To jednak nie wszystko. Oferowane przez nas rozwiązania mają także następujące zalety:

  • minimum formalności - zależy nam, aby nasi klienci mogli szybko załatwić niezbędne kwestie formalne. Zarówno my, jak i nasi partnerzy, stawiamy na uproszczone procedury;
  • indywidualne podejście - nasi klienci mają różne potrzeby. Jesteśmy tego świadomi, dlatego też, okres finansowania i harmonogram rat dostosowujemy, na ile to możliwe, do konkretnego klienta;
  • gwarantujemy szybką decyzję co do finansowania. To znacznie ułatwia załatwienie całej transakcji;
  • niskie opłaty wstępne. Nasi klienci mogą liczyć na naprawdę korzystne oferty.

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta