Poleasingowe

Samochód w Leasing?

Kieruj się korzyścią

W trosce o wygodę naszych klientów zdecydowaliśmy się zaproponować Państwu także wygodne formy finansowanie zawieranych za pośrednictwem naszego portalu transakcji. Nasza firma stale współpracuje z cenionymi instytucjami finansowymi, zatem, decydując się na skorzystanie z naszej oferty sprzedaży samochodów poleasingowych, mogą Państwo skorzystać także z oferty jednego z naszych partnerów.

Wszystkie przygotowywane oferty są renomowanych firm leasingowych i banków. To podmioty, którym warto zaufać, jeśli są Państwo zainteresowani korzystnym finansowaniem sprzętów i pojazdów poleasingowych. Decydując się na współpracę z jednym z naszych partnerów w zakresie finansowana pojazdów, maszyn i urządzeń, sprzętu medycznego, sprzętu poligraficznego itd., mogą Państwo liczyć na transparentne warunki, brak ukrytych kosztów, ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Formy finansowania, które warto rozważyć, to leasing oraz kredyt. W obu przypadkach można dobrać oferty o odpowiednich parametrach, które będą korzystne dla Państwa firmy. Oczywiście zarówno leasing, jak i kredyt pozwalają na optymalizację zobowiązań podatkowych firmy.

Korzystając z naszej oferty finansowania, mogą Państwo liczyć na wymierne korzyści. Przede wszystkim możliwe jest atrakcyjne finansowanie pojazdów, nawet do 100% ich wartości. Dla wielu firm to ogromne udogodnienie. To jednak nie wszystko. Oferowane przez nas rozwiązania mają także następujące zalety:

  • minimum formalności - zależy nam, aby nasi klienci mogli szybko załatwić niezbędne kwestie formalne. Zarówno my, jak i nasi partnerzy, stawiamy na uproszczone procedury;
  • indywidualne podejście - nasi klienci mają różne potrzeby. Jesteśmy tego świadomi, dlatego też, okres finansowania i harmonogram rat dostosowujemy, na ile to możliwe, do konkretnego klienta;
  • gwarantujemy szybką decyzję co do finansowania. To znacznie ułatwia załatwienie całej transakcji;
  • niskie opłaty wstępne. Nasi klienci mogą liczyć na naprawdę korzystne oferty.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, stanowi jednak warunek sporządzenia oraz przedstawienia Ci najkorzystniejszej oferty finansowania Twojego zakupu. Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć pod tym adresem: https://poleasingowe.pl/files/rodo/informacje_przetwarzanie_danych_osobowych_f_leasing.pdf


Zgoda na e-marketing

Niniejszym wyrażam zgodą na otrzymywanie od spółki Europejskie Centrum Remarketingu sp. z o. o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, informacji handlowej, w tym w zakresie ofert specjalnych i promocji produktów, przesyłanej za pośrednictwem e-mail na moje telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. komputer, smartfon, tablet itp.).


Niniejszym wyrażam zgodą na otrzymywanie od spółki Europejskie Centrum Remarketingu sp. z o. o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, informacji handlowej, w tym w zakresie ofert specjalnych i promocji produktów, przesyłanej za pośrednictwem SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, na moje telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. komputer, smartfon, tablet itp.).

Potrzebujesz pomocy?

Biuro Obsługi Klienta