FINANSE

POTRZEBUJESZ DODATKOWEGO FINANSOWANIA?

W trosce o Twoją wygodę oferujemy Ci rożnorodne formy finansowania, np. Leasing lub kredyt? W obu przypadkach nasz Doradca pomoże Ci w doborze oferty odpowiedniej dla Twojej firmy. Pamiętaj, że Leasing jak i kredyt pozwalają na optymalizację zobowiązań podatkowych firmy!

Napisz na finansowanie@ecr.com.pl
zadzwoń na (+48) 606 685 592
lub wypełnij poniższy formularz

a nasz Doardca skontaktuje się z Tobą i przedstawi najkorzystniejszą ofertę.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, stanowi jednak warunek sporządzenia oraz przedstawienia Ci najkorzystniejszej oferty finansowania Twojego zakupu, oferty ubezpieczenia lub oferty zakupu innego pojazdu. Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. oraz podmioty, które będą się z Tobą kontaktować w celu przedstawienia Ci oferty. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć pod tym adresem: https://poleasingowe.pl/files/rodo/informacje_przetwarzanie_danych_osobowych_f_leasing.pdf

Zbierzemy od Ciebie informacje niezbędne do pozyskania finansowania.

$ $

Przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę Leasingu lub kredytu.

Umowę finansową podpisujesz w wybranym przez siebie banku.

  • Finansowanie z wpłatą już od 5%
  • Brak konieczności powtórnej rejestracji i jej kosztów
  • Brak przymusu sporządzania powtórnej wyceny do leasingu
  • Dużo szybsza ścieżka decyzyjna
  • Oferta dostosowana specjalnie do Twoich potrzeb

Wszystkie oferty są przygotowane przez renomowane firmy leasingowe i banki. To podmioty, którym warto zaufać, jeżeli jesteś zainteresowany korzystnym finansowaniem przedmiotów poleasingowych. Decydując się na współpracę z naszym partnerem możesz liczyć na transparentne warunki i brak ukrytych kosztów.

WSPÓŁPRACUJEMY Z