Finanse

Data publikacji: 2016-12-19

Potrzebujesz dodatkowego finansowania?

Twoje zapytanie zostanie rozpatrzone w 24h!

W trosce o Twoją wygodę zdecydowaliśmy się zaproponować rożnorodne formy finansowania. Leasing czy kredyt? W obu przypadkach można dobrać oferty o odpowiednich parametrach, które będą korzystne dla Waszej firmy. Zarówno leasing jak i kredyt pozwalają na optymalizację zobowiązań podatkowych firmy.
  • Finansowanie z wpłatą już od 5%
  • Brak konieczności powtórnej rejestracji i jej kosztów
  • Brak przymusu sporządzania powtórnej wyceny do leasingu
  • Dużo szybsza ścieżka decyzyjna
  • Oferta dostosowana specjalnie do Twoich potrzeb
Wszystkie oferty są przygotowane przez renomowane firmy leasingowe i banki. To podmioty, którym warto zaufać, jeśli jesteście zainteresowani korzystnym finansowaniem przedmiotów poleasingowych. Decydując się na współpracę z jednym z naszych partnerów w zakresie finansowana, możecie liczyć na transparentne warunki i brak ukrytych kosztów.
PKO
LEASING
BPS
LEASING
ING
LEASING
PEKAO
LEASING
ALIOR BANK
LEASING
IDEA BANK
LEASING
SANTANDER
LEASING
MILLENNIUM
LEASING

Brzmi interesująco?
Wypełnij formularz, skontaktuję się z Tobą.

Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, stanowi jednak warunek sporządzenia oraz przedstawienia Ci najkorzystniejszej oferty finansowania Twojego zakupu. Administratorem Twoich danych osobowych jest Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwość ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej informacji dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz znaleźć pod tym adresem: https://poleasingowe.pl/files/rodo/informacje_przetwarzanie_danych_osobowych_f_leasing.pdf


Zgoda na e-marketing

Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółki Europejskie Centrum Remarketingu sp. z o. o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, informacji handlowej, w tym w zakresie ofert specjalnych i promocji produktów, przesyłanej za pośrednictwem e-mail na moje telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. komputer, smartfon, tablet itp.).


Niniejszym wyrażam zgodę na otrzymywanie od spółki Europejskie Centrum Remarketingu sp. z o. o. z siedzibą w Komornikach, przy ul. Lipowej 2, 55-300 Środa Śląska, informacji handlowej, w tym w zakresie ofert specjalnych i promocji produktów, przesyłanej za pośrednictwem SMS oraz innych form komunikacji elektronicznej, na moje telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. komputer, smartfon, tablet itp.).